7 Şubat 2024
Sunucu:Akvim TV
7 Şubat 2024
Normal Site ile E-Ticaret Sitesi arasındaki fark Nedir?.


Normal Site ile E-Ticaret Sitesi arasındaki fark Nedir?.
Normal Site ile E-Ticaret Sitesi arasındaki fark Nedir?
normal-site-ile-ticaret-sitesi-arasindaki-fark-nedir-7subat2024-akvim-tv
Akvim Bilişim olarak E-Ticaret sistemleri kurmaya devam ediyoruz.
Bugün web sayfası yaptırmak ve E-ticaret sayfası yaptırmak arasındaki farkı anlatmak istiyorum. Şimdi kişiler yada işletmeler yada bir kurum, reklam amaçlı yerim belli olsun, ben buradayım. Ben bu işleri yapıyorum. Şeklinde kendini azda olsa internet dünyasında belli etmek isteyen firmaların tercihi olarak yapılan sitelerdir. Biz tabi kişisel sitelere,haber sitesi formatında olanlara, medya şirketlerine, ve hizmet işi yapanlara bu siteleri önerebiliriz. Tabi buradaki amaçları doğrultusunda web sayfaları olmaktadır. Yine de bu tip sitelerin E-Ticaretin kıyısından köşesinden faydalanmaları genel bir öneri olarak söylemekte fayda var.
E-Ticaret sitelerine gelelim, E-ticaret Sitelerinde kurumsal anlamda bir ara yüz kullanarak hem reklam amaçlı, hemde ürün ve hizmet satışı yapmak en doğru olanıdır. Çünkü siz uyurken birileri web sayfanıza gelir. Sizin hiç ummadığınız bir ürünü satın alır. Kişiyle belki fiziksel bir yakınlık yoktur. İşyerinizi de ziyaret etmemiştir. Ama siteniz ile bağ kurmuş ürünü almış ve sizi yormadan size parası nasip olmuştur. Burada ben kısadan anlatıyorum. Eticaret sitesi internetin dünyamıza girdiği günden bugüne en hızlı şekilde bütün ülkelere bütün illere, bütün mahallelere, bütün evlere, bütün cep telefonlarına kadar ulaşabiliyor. Burada E-Ticaret sistemini kuran ve çalışmayı tercih edeceğiniz bilişim firması çok önemli, öncelikle sizi yormayacak, kol center dediğimiz sistemlerle saatlerce telefonda bekletmeyecek, mail atın 48 saat içinde dönüş yapacağız demeyecek, Rahmetli Süleyman Demirel’inde dediği gibi siyasette 24 saat çok önemli, her şey değişebilir. Bizlerde e-ticarette bazen dakikaların, bazen saniyelerin önemli oluğuna şahitlik etmekteyiz. Tabi bu durum kendi açımızdan suistimale yer vermeyecek şekilde de anlaşılmalıdır. Teknik ve teknolojik bir çok cihazın ve bir çok kodlama sisteminin ve bankaların kredi kartı sistemlerinin çalıştığı çok kamaşık bir düzenden en kolay en anlaşılır sistemi biz firmalar için yapıyoruz. Burada ilkokul mezunu bir kişi e -ticareti yönetebilecek bir seviyede sistemleri kurmuş oluyoruz.
Hani akıllı cep telefonları hayatımıza girmeye başladığında bir çok kişi şunu söylüyordu, 2 yaşındaki çocuğumuz cep telefonunu kullanıyor. Bunu düşünen bir akıldır size 4 sayfalık bir cihazı çok yüksek fiyatlara pazarlamış,satmış ve kullandırmıştır. Bizlerde de o akıl mevcuttur. Çünkü Türkiye’nin dijital anlamda dünya ile yarışır duruma gelmesi hepimiz için önemlidir. Ülkemize katma değer üreten bunu geliştirip, satan ve ülkemiz insanın faydasına sunulan her şey çok kıymetlidir.
www.akvimbilisim.com web sayfamızı ziyaret ederek size en uygun e-ticaret paketini seçebilirsiniz.