9 Ağustos 2023
Sunucu:Akvim TV
9 Ağustos 2023
Erkan Gürleyen - Nbushe Home


Erkan Gürleyen - Nbushe Home
Nbushe Home - Erkan Gürleyen
Kastamonu ağaç işleri imal ve Satıcılar odası üyesidir.
Erkan Gürleyen; 1977 yılı Eylül ayında Kastamonu’da doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. İlk okulu Kastamonu Gazipaşa İlkokulu, ortaokulu Merkez Ortaokulu ve liseyi de 1993 yılında Abdurraman Paşa Lisesi’nde tamamladı. Lisans tahsilini Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat Bölümünü okuyarak 1998 yılında bitirdi. Tahsil hayatına Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümü ile devam etti. 2018 yılında Kastamonu Üniversitesi’nde Hizmet Tasarımı ve İşletme Yöneticiliği alanında yüksek lisans yaptı. Ayrıca Tüketicilerin Mobilya Tercihlerini Etkileyen Faktörler üzerine bir tez çalışması vardır.
Mobilya sektörüne babasının yanında okul çıkışlarında destek olması nedeniyle ilgi duydu. Babası Ali Gürleyen’in Kastamonu eski sanayi sitesinde bir marangoz atölyesi bulunuyordu. Burada ufak tefek işlerin yanı sıra mobilya imalatı ve marangozluk ile yakınen ilgilendi.
Aldığı eğitim doğrultusunda bankacılık sektöründe de kısa bir süre çalıştı. Daha sonra 2014 yılında mobilya sektöründe alım satım yapmaya başladı. 2020 yılında N’bushe Home ismini verdiği ve Kastamonu salı pazarı mevkii olarak anılan Taşköprü yolu üzerinde 1300 metrekare büyüklüğünde 4 katlı bir mağaza açarak müşterilerine hizmet vermeye başladı.
N’bushe Home firması, Ev bahçe mobilyaları, salıncaklar, yatak odası takımları, genç odası takımları, çay setleri, masa,sandalye, tv üniteleri, baza ,yatak ve yatak odası başlığı, mobilya aksesuarları, üzerine İnegöl mobilyasının bir çok markasının satışını yapıyor. Armis Yatak Baza bayiliği ve Vilinza Mutfak Mobilyaları bayilikleri arasında bulunuyor.
İsteğe bağlı olarak ve her türlü ölçüye göre de mobilya imalatı yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine ücretsiz mobilya gönderimi de yapılmaktadır. İç mimar desteği ile mükemmel yaşamın kapılarını N’bushe Home mağazası ile açabilirsiniz.
N’bushe Home
Adres: İnönü Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:7/1- A Kastamonu
GSM: 0 543 347 37 30
GSM: 0 544 799 63 37
e-posta: nbushehome@hotmail.com
web: www.nbushehome.com
facebook: https://www.facebook.com/NbusheHomeMobilya
İnstagram: https://www.instagram.com/nbushehome/