3 Mayıs 2023
Sunucu:Akvim TV
3 Mayıs 2023
Ak Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Halil Uluay gün boyu seçim ziyaretlerini sürdürdü


Ak Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Halil Uluay gün boyu seçim ziyaretlerini sürdürdü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü için bir mesaj yayınladı. Tüm emekçilerin bayramını kutladı.
Hedef Tarım ve Hedef Yapı Market ile Barutçuoğlu Alışveriş Merkezindeki esnafları ziyaret etti
Taşköprü Haber sitesinden Alper Tunga Güllü’nün sorularını cevapladı Saat 20:30’da ki canlı yayın programına izleyecilerin ilgisi büyük oldu.
Merkeze bağlı Kuzyaka köyü ve çevre köylerdeki vatadaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın liderliğindeki 20 yıllık eser ve hizmet siyasetini anlattı.
Buluşmamızda Halil Uluay’ın şahsına ve Ak Partiye olan teveccüh, coşku ve heyecanın katlandığını gördük. 14 Mayıs yerel seçimlerinde inşallah yüksek bir oyla Bu irade sandıkları coşturacak bunu görüyoruz inşallah dedi.
Türkiye'nin en büyük taşıyıcılar kooperatifinden biri olan Taşıko'ya ziyaret gerçekleştiren Halil Uluay. AK Parti hükümetleri döneminde iş hacimleri her geçen gün artan,ülkemizin yükünü taşıyan esnafımız ülkemizin ve ilimizin gelişiminin farkında. Rahatsızlığı nedeniyle kooperatif Başkanı Ahmet Sarıahmetoğlu başkanımıza sağlık sıhhat ve afiyet diliyorum. dedi.
Uluay Toptancılar Sitesi’ndeki esnaflar ve üreticiler ile bir araya geldi.
Her seçimde hizmet karnesi aziz milletimiz tarafından tasdik edilen AK Partimiz, 14 Mayıs’ta esnafımızın da kararlı desteğiyle Türkiye Yüzyılı’nın işaret fişeğini yakacak.
Esnafımıza teveccühleri için teşekkür ediyor, bereketli kazançlar diliyorum. dedi
Bu irade, ülkemizi Türkiye Yüzyılı’na kavuşturacak olan iradedir!
Türkiye Yüzyılı, savunma sanayinde altın yıl olacak
Yeni Sanayi Sitesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Türkiye Yüzyılı için desteklerine, dualarına talip olduk.
Hak-İş Konfederasyonu Kastamonu İl Başkanlığı’nın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle tertiplediği buluşmaya katılarak işçi kardeşlerimizle bir araya geldik.
Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğindeki AK Kadrolar olarak işçilerimizin örgütlenme, sendikal hakları, ücret artışları, işçi sağlığı ve güvenliği gibi birçok alanda çok önemli adımlar attık, inşallah atmaya da devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’nı işçi kardeşlerimizle birlikte inşa edeceğiz.
Yardımlaşma ve dayanışma duygusu içerisinde alınteriyle hayatımıza değer katan işçi kardeşlerimizin gününü tebrik ediyorum.