28 Temmuz 2023
Sunucu:Akvim TV
28 Temmuz 2023
Emre Kocadelioğlu - MDR Tasarım


Emre Kocadelioğlu - MDR Tasarım
Emre Kocadelioğlu 1987 yılında Devrekani’de doğdu.Devrekani Yüzüncüyıl ilkokulu ve Ortaokulu’ndan mezun oldu.Lise eğitimini Kastamonu’da Süper Lise’de, 2004 yılında tamamladı.Daha sonra Kıbrıs Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümü okudu. Eğitiminin bir bölümüne Almanya Kassel Üniversitesi’nde devam etti. İşletme bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Aldığı eğitime yeni bir boyut kazandırmak için ikinci lisans eğitimini 2008 yılında tekrar Kıbrıs Üniversitesi’nde işletme dalından farklı olarak, bu kez iç mimarlık okudu ve bu bölümü de başarıyla 2012 yılında tamamladı.
2012 yılında MDR Tasarım İşletmesini Kastamonu’da Taşköprü kavşağında açtı. Daha sonra farklı mekanlarda hizmet verdi. Son olarak Tosya Yolu Kavşağı Rüyakent Evleri altında bulunan 1300 metrekare alanda İç mimarlık tasarım ofisi ve ofis mobilyaları satışı , modüler mutfak kurulumu üzerine çalışmalarını sürdürüyor.
MDR Tasarım; bünyesinde, yüksek mimar ve iç mimarlar, satış ve pazarlama ekibi bulunmaktadır. Dünya ile aynı anda birçok iç mimari tasarımı tasarlayıp, uygulamasını yapıyor.
MDR Tasarım; Türkiye’nin en büyük ofis mobilyaları markası olan Bürotime Karadeniz Bölge Bayisi ve İlk modüler mutfak markası olarak bilinen Mopa Mutfak’ında Karadeniz Bölge Bayiliği’ni yapıyor.
MDR Tasarım bir çok özel ve kamu kurumunun ve daha çok büyük projelerin iç mimari tasarım ve uygulamalarını yapan bir firmadır.
Emre Kocadelioğlu aynı zamanda Kastamonu Ağaç İşleri İmal ve Satıcılar Odası üyesidir. Bir çok ortak girişimin yanı sıra OSKO Mobilya adında bir firması da vardır.
Hezz Mobilya ortağı olarak imalat ilgili bölümleri bu firmasında gerçekleşmektedir.
Makina Ekipman
- 2 Adet ebatlama makinası
- 5 Eksen CNC makinası
- Membran kapak üretim makinası
- Kapı üretim makinası
- Fabrika bünyesinde modern üretime destek veren bir mobilya imalat makinası bulunmaktadır
Emre Kocadelioğlu - MDR Tasarım
Adres: İnönü Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi Rüyakent Evleri B Blok 103/2
Merkez Kastamonu / Türkiye
Telefon: 0 366 214 04 74
GSM: 0553 559 59 59
Facebook:mdr tasarım
İnstagram:mdr tasarım
Web sayfası: www.mdrtasarim.com
E-posta: info@mdrtasarim.com