12 Şubat 2024
Sunucu:Akvim TV
12 Şubat 2024
E-ticaret sistemlerinde ürün tedarik etmek nasıl olacak?.


E-ticaret sistemlerinde ürün tedarik etmek nasıl olacak?.
E-ticaret Yükümlülükleri var mıdır?
E-ticaret sistemlerinde ürün tedarik etmek nasıl olacak?
E-ticaret sistemleri kurmaya devam ediyoruz. Biz Türkiye’nin en iyi sistem kuran şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
E-Ticaret sistemlerinin kurulumu öncesinde ne satacağınız ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum. Türkiye’de ufak çaplı sanayiler tamirciler, parça satıcıları, atölyeler var bunların her biri marangozlar dahil birer üretim üssüne dönüşebiliyor. Örneğin ağacın bol olduğu bir yerde, bu ağaçların kesiminden yontulmasına, marangoz atölyeleri ve şeritlere gelmesine kadar bir sürü işlem geçiyor ve en son tahta veya sunta, parke, pencere,kapı, aksesuar, veya bir masa sandalye, ağaç işlemenin ardından son kullanıcının kullanabileceği bir çok şey, küçük bir kürdan, bir telefon tutacağı bir tablet tutacağı. Artık hayalinizin alabileceği her şey diyebilirim.
İhtiyacımız olan tek şey biraz akıl, biraz dijital bilgi, biraz da doğru bilişim firması ile çalışmak. Akvim Bilişim firmamız ürün süreçlerini yönetirken bir malzemenin hammadden yarı mamule , son kullanıcıya uygun ürün yelpazesine kadar hizmet verebilmektedir. Düşünün bir ağacın yetişmesi bitki dikimine girerken bir ağacın faydalı hale dönüşmesi de kesiminden, biçimine kadar ve sonra atölyelerden işlenmesine kadar bir süreçten geçiriyor. Bu arada lazım olan ekipmanları birileri bazen yurt dışından bazen ülkemizde üreterek satışını, pazarlamasını yapıyor. Burada hiç sermayesi olmayan biri bu işlerden para kazanabiliyor.
Biz işte bu durumda devreye giriyoruz. Türkiye genelinde bazı firmalar sistemlerini kurmuşlar ve XML Bayilik veriyorlar çoğu zaman ürün satışı olsun diye büyük firmalar bu tür girişimcileri bazen seçerek, bazen duyuru yaparak, bazende kendi sitelerinde XML ücretsiz diyerek ağlarına ilave ediyorlar. Burada akıllı bir girişimci, bu siz oluyorsunuz, ücretli yada ücretsiz bir XML bayilik alarak E-ticaret sisteminde çok rahatlıkla bu ürünleri satabiliyor. Elbetteki size ürün tedariği sağlayan bir firma kar edecek bunu düşünerek zaten bu sistemlere yatırım yapıyor. Sizlerde bugün ülkemizde, her ekonomik şartta ayakta durmak, para kazanmak, ek gelir elde etmek, bir şekilde katma değer oluşturmak, birine muhtaç olmadan bir yaşam sürmek istiyorsunuz. Haklısınız. İşte biz burada devrekye giriyoruz dijital anlamda bu işleri yaparak bir geçim kapısı oluşturuyoruz. Burada tedarik eden, alan,satan, taşıyan hep mutlu oluyor.
O yüzden üreten, kazanan bir ülke olmak için işleri kolaylaştırıyor,dijital sistemleri geliştiriyoruz.
Akvimbilisim.com web sayfamızı ziyaret edebilir. Size uygun E-ticaret paketini satın alabilir ve sizde bugünden itibaren kazanmaya başlayabilirsiniz.